همواره پیروز

1- دومین کنفرانس لوله، فراخوان داده است. بپیوندید!
2- وقتی جلوی تک تیر را بگیری، راپورت می‌آید. یوسف چند دقیقه پیش گفت که مردم با شمشیر ایمان نمی‌آورند! در ضمن این رحیم پور ازغدی هم امشب به مردم هشدار میداد که به امید فیلترشکن نباشند!!
3- به “اکبر هاشمی رفسنجانی” در روزانه‌ها  لینک دادم (تقصیر من نیست. عنوانش همین است و عکس یک سدی که نمیدانم الآن سالم است و آبی پشت آن، یا نه؟!). اما نمیدانم چرا از 86/3/26  به بعد آپدیت نشده؟!
4- این هم از وضعیت اسفبار اینترنت در ایران! جالب است حتما ببینید.
5- نمیدانم اعلمی به کشتار غزه اعتراض کرده یا نه؟ نخوانده‌ام! اما فکر میکنم اینکه به جز ایران، دیگران چندان کاری نمیکنند، زیاد جای تعجب ندارد. امیدوارم سران حماس که اکنون در خارج از غزه به سر میبرند، زودتر بفهمند پیام اینرا که چرا جز ایران حامی دیگری ندارند؟! البته آدمکشی به هر بهانه‌ای بد است اما از آن بدتر بهانه دست دشمن دادن است. فراموش نکنیم که در اسلام چیزی به اسم تقیه داریم. به هر روی، حفظ جان مسلمانان از اهم واجبات است.
6- گل بود، به سبزه نیز آراسته شد: 20 درصد  بیکاری در کشور به افراد بالای لیسانس اختصاص دارد. روی کلمه «بالای» بیشتر دقت کنید، یعنی فوق لیسانس – دکترا و شاید هم بالاتر! خب وقتی میریم بالای قلل رفیع، آخرش همینجوری میشه دیگه. اینهم از مصادیق افتخارات بالای 100 درصد و رعایت بیش از اندازه‌ی استانداردها!
7- از یک طرف از دکتر محسن خوشم آمد که فرمان حمله را صادر کرد، از طرف دیگه علت شکستمون در فاو و ماوت رو فهمیدم! بخوانید:  به بهانه سخنان اخیر محسن رضایی؛یکی از کارکردهای پنهان رسانه. گرچه به قول یه بنده خدایی: مسلمانان چه شکست بخورند و چه پیروز شوند، همواره پیروزند!

پی نوشت: یکی از دوستان میگفت که یک بنده خدایی بالای منبر گفته بود: ما افتخار میکنیم که جمعیت کشور ما بالای 100 درصده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *