تالیفات دانشجویی

کاربرد کامپیوتر در هدایت آتش (لینک) : بعنوان گزارش کارآموزی 1 در تاریخ 15/1/69 به استاد کارآموزی ارائه شد و حاصل آموزشها و فعالیت های انجام شده طی دو دوره حضور در جبهه بعنوان مسئول هدایت و تطبیق آتش بود. این گزارش حاوی “مقدمه – آتش – تطبیق آتش – هدایت آتش – وسایل و روشهای کار – 602P – برنامه ها – توضیح کار برنامه ها – لیست برنامه ها – نکات ایمنی – قابلیت تطبیق و انتشار برنامه – نمونه اجرا و نتایج” میباشد.

بحثی پیرامون کبر: یک مقاله برای درس اخلاق 2

پروژه درسی معماری کامپیوتر: ترجمه بخشی از کتاب ریزپردازنده 8086

کارآموزی 2 : شرکت داده پردازی اطلاعیه داده بود که برای دانشجویان سه تا از مشتریهای عمده اش یعنی دانشگاههای تهران- شریف و صنعتی اصفهان دوره کارآموزی برگزار میکند و از دانشگاه ما حدود 200 نفر متقاضی شدند و پس ازبرگزاری امتحان 6 نفر از دانشجویان برتر از جمله من معرفی شدیم. در برنامه آموزشی شرکت داده پردازی برای شرکت کنندگان در دوره فوق ارائه سمیناری در نظر گرفته شده بود. عنوان سمینار من I/O Multi User بود.

مقاله امنیت با نرم افزار ADM : مقاله “بررسی امکانات ایمنی نرم افزار ADM در محیط های آموزشی” را از دانشگاه آزاد ملایر در بخش موضوعی “آموزش و کاربرد کامپیوتر در ایران و امنیت اطلاعات” به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 78 ارائه دادم. البته این مقاله در واقع بخشی از پروژه دوره کارشناسی ارشد بود.

2 Replies to “تالیفات دانشجویی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *