دو وبلاگ نویس جدید

من از وبلاگ و وبلاگنویسی البته از نوعی که باعث کاهش تکنوپلی اینترنت باشد خوشم می آید و دوست دارم دیگران را به این امر ترغیب و تشویق و در این راه راهنمایی و یاری کنم. تا کنون نیز چند نفر از دوستان، آشنایان یا همکاران را به جمع وبلاگنویسان آورده ام. ضمنا از جهاتی هم بیشتر به وبلاگنویسی گروهی علاقه دارم. یادم هست اون موقع که خودم فرصت زیادی نداشتم به آقای محمدی پیشنهاد دادم که کاری مشترک را شروع کنیم که نشد. در اولین فرصتی هم که دست داد فرزندم مجتبی را به گروه اضافه کردم. در این راستا آقای اسکانیان و فرزندم مصطفی هم به جمع ما اضافه شدند.

به امید روزی که هر ایرانی یک وبلاگ داشته باشد!یک جواب برای “دو وبلاگ نویس جدید”

  1. به امید روزی که هر ایرانی یک وبلاگ داشته باشد و یا به امید روزی که همه ایرانی ها به اینترنت متصل شوند و از این منبع بیکران اطلاعات استفاده نمایند.
    گردش آزاد اطلاعات، لازمه پیشرفت و توسعه است.

    [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون