ارم ۲۱

اول این پیامک زیبا را بخوانید:

صبورانه در انتظار زمان بمان.
هر چيز سروقت خودش رخ ميدهد،
اگر باغبان باغش را غرق آب هم كند، درختان خارج از فصل خود ميوه نميدهند.

و اما بعد:

مثل اینکه یکی از مسئولین عالیرتبه اینترنت کشور (بعد از حملات اخیر سایبری به وزارت نفت و وزارت علوم و ایران و اسرائیل و …) گفته که اینترنت دیگه مزیتی نداره و کارآمد نیست!

اما من که میخوام خونه را بفروشم و خونه جدیدی بخرم به این نتیجه رسیدم که اینطور نیست
و هنوز که هنوزه
با اینکه کل اینترنت وزارت نفت تعطیله
و سرعتها هم در ایران پایینه
و برعکس قیمتها بسیار بالا
و قریب به اتفاق سایتها و وبلاگها (از جمله وبلاگ خودم!) فیل.تر هستند

باز هم این ابزار کار، به مراتب کارآمدتر از پیشه!

قضیه از این قراره که یکی از همکاران آدرس سایت ارم ۲۱ را داد. از طریق این سایت چند خانه پیدا کردیم و با هماهنگی بنگاه رفتیم دیدیم. در این اثنا به بنگاهدارها میگفتیم که ما هم قصد فروش داریم و برخی از آنها مشخصات ملک ما را نوشتند. تا اینکه یکی از بنگاهها مشخصات ملک را در اینترنت وارد کرده و یک مشتری از طریق اینترنت آن را یافته و برای دیدن ملک هماهنگی و مراجعه کرد. پسندید، در حدی که بال در آورده بود! منتظریم ببینیم می آیند قولنامه کنند؟! گرچه بنگاهداری گفت: این روزها فروشنده زیاد و خریدار کم است.

تا خدا چه خواهد؟

راستی، ارم ۲۱ امکان این را نیز دارد که با استفاده از google maps نقشه و موقعیت ملک را هم مشخص کنید.

مثالدوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون