وبگردی / سوم تیر

۱- در این آدرس نوشته: شما میتونید با جستجوی رشته زیر، دوربین های امنیتی را مخفیانه مشاهده کنید. نکته جالبی که من دیدم استفاده از دوربین برای قرائت دستگاههای اندازه گیری نصب شده در نقاط مختلف بدون نیاز به مراجعه به آنها بود.

inurl:”ViewerFrame?Mode=”

۲- دنیای وبلاگ ضمن تغییر قالب ، یک کار جالب هم کرده و اونم آوردن هر دو تاریخ شمسی و میلادی پای پست هاست!

۳- این وبلاگ مال یک دختر شش ماهه هست که زیر نویسندگان وبلاگ نوشته: فعلاً ماماني و بابايي تا خودم بزلگ بشم

۴- سونامی سوم تیر رسید. اشک سرخ که خودشو کشته! تو این پست هم عکسهای جالبی گذاشته. مخصوصا عکس یه صندلی خالی که پشتش نوشته : ما می توانیم. من قبلا موافق احمدی نژاد بودم. اما بر اساس این ضرب المثل خارجی نظرم عوض شد. ۲ سال گذشته و من که بهبود آنچنانی ندیدم. احمدی نژاد فکر میکنه هنوز کاندیده و دوران تبلیغات انتخاباتیه. هی میگه من شلنگ ۸ اینچ رو میخوام از بیت المال قطع کنم. بابا پس کی؟! ۲ سال دیگه ریاست جمهوریت تمومه و دیگر هم رای نمیاری ها ؟!

۵- آلبرت چاق رو حتما ببینید.دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون