خاموشی مطهری

محمد مطهری فرزند شهید آیت‌الله مرتضی مطهری با اشاره به نطق اخیر برادرش علی مطهری و واکنش‌ها به آن، نوشتاری را منتشر و در آن ضمن طرح انتقاداتی به برخی مواضع برادرش تاکید کرد که خاموش شدن صدای علی مطهری به عنوان یک منتقد، خواست دو گروه متضاد است؛ یکی برخی دوستان نظام که به دنبال سکوت قبرستانی در جمهوری اسلامی هستند و دیگر دشمنان نظام که می‌خواهند بگویند که تحمل نظام از حداقل هم کمتر است.

ضمنا بی بی سی نوشته: کاهش 30 درصدی قیمت اینترنت در افغانستان

و آیت الله العظمی صانعی درگذشت خواهر مهدی کروبی را تسلیت گفت

پی نوشت: ایسنا در پایان نوشته:

محمد مطهری هفتمین و آخرین فرزند شهید آیت‌الله مرتضی مطهری است که علاوه بر تحصیل در دروس حوزوی تحصیلات دانشگاهی را نیز تا مقطع دکتری ادامه داده است. وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف، کارشناسی ارشد فلسفه از دانشگاه تهران و دکترای فلسفه دین از دانشگاه تورنتوی کانادا است.

برام سواله که چرا ما در مملکت اسلامی خودمون نباید دکترای فلسفه دین داشته باشیم؟!

یا اگه داریم پس چرا پسر مطهری رفته کانادا…؟؟؟

One Reply to “خاموشی مطهری”

  1. مردمنگار

    من قرار بود برم انگلستان پذیرش هم گرفتم این قدر مانع سیاسی ساختاری جلوم قرار گرفت که نشد که نشد که نشد اونم با هزینه خودم نه بیت المال این اقازاده ها که از همه هم بیشتر خودشون رو علت معلول انقلاب می دونن چطوری میرن دیار کفر تو رشته های انسانی دکترا می گیرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه دردمو به کی بگم خدا اااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *