yahoo mail

با اینکه از سرویس ایمیل یاهو زیاد خوشم نمیاد و باهاش کار نمیکنم، اما از اینکه یاهو اسم ایران را در لیست کشورها نذاشته خیلی بدم میاد. یاهو نادونه! نمیدونه که این باعث میشه که مشتریهای جی میل بیشتر بشن. البته این به نفع ماست که با جی میل کار میکنیم. میدونید چرا؟ من در مکاتبه از جی میل به یاهو میل و برعکس با حروف فارسی بارها به مشکل برخورده ام. متنی را که فرستنده یاهو میل، فارسی نوشته بوده با هیچ کلکی نتونستم بخونم و برعکس متن فارسی ای را که من برای گیرنده یاهومیل فرستادم، به هر دری زده نتونسته بخونه! این باعث میشه که مجبور شیم برای مکاتبه از جی میل به یاهومیل و برعکس، پینگلیش بنویسیم و این خیلی بده. بنابر این مرده باد یاهو (؟!) به ۲ دلیل :
۱- در لیست کشورها نام ایران رو قرار نداده
۲- مجبورت میکنه پینگلیش بنویسی
در ضمن در متن زیر:
We are the Iranian people, NOT the Iranian Government

– به نظرم متن انگلیسی کمی اشکال داره و خوب ترجمه نشده! به نظر شما اینطور نیست؟
راستی یادم رفت بنویسم yahoo mail و تکرار کنم yahoo mail تا حال yahoo mail را بگیریم تا yahoo mail دیگه غلط بکنه نام ایران را در yahoo mail نذاره! پس همه با هم فریاد بزنید yahoo mail تا yahoo mail مجبور بشه بگه غلط کردم در yahoo mail نام ایران را نذاشتم و بعد در yahoo mail نام ایران رو بذاره و اونوقت ما تازه کمی به yahoo mail علاقمند بشیم.
دست کورش هم درد نکنه که yahoo mail رو درست کرد.

یه پیشنهاد هم من دارم که اگر yahoo mail نام ایران را اضافه نکرد بیایید از yahoo mail به Gmail مهاجرت کنیم!۳ جواب برای “yahoo mail”

 1. سلام
  مزایای پنهان و آشکار جميل بيش از اينهاست.
  اگر ياهو اين همه عضو مسنجر نداشت و سرچش هم خوب نبود الان به فراموشی سپرده شده بود!
  جالب بود که طبق آماری که تو آمریکا گرفتن کاربران جميل جوانتر و پولدارترند!
  ضمنا به عرض میرساند که پست قبلی وبلاگ بنده در یک مسابقه وبلاگ نویسی آی تی اول شده که در اونجا لينک خبرش هست.
  بروزم.

  [پاسخ]

 2. […] رو که حتما می‌شناسید. بنیانگذار و پیگیر بمب گوگلی یاهو! اخیرا با بی‌بی‌سی مصاحبه‌ای داشته که در موردش اینجا […]

 3. […] اینم نظر یه ایرانی دیگه در مورد   YAHOO MAIL: با اینکه از سرویس ایمیل یاهو زیاد خوشم نمیاد و باهاش کار نمیکنم، اما از اینکه یاهو اسم ایران را در لیست کشورها نذاشته خیلی بدم میاد. یاهو  نادونه! نمیدونه که این باعث میشه که مشتریهای جی میل بیشتر بشن. البته این به نفع ماست که با جی میل کار میکنیم. میدونید چرا؟ من در مکاتبه از جی میل به یاهو میل و برعکس با حروف فارسی بارها به مشکل برخورده ام. متنی را که فرستنده یاهو میل، فارسی نوشته بوده با هیچ کلکی نتونستم بخونم و برعکس متن فارسی ای را که من برای گیرنده یاهومیل فرستادم، به هر دری زده نتونسته بخونه! این باعث میشه که مجبور شیم برای مکاتبه از جی میل به یاهومیل و برعکس، پینگلیش بنویسیم و این خیلی بده. بنابر این مرده باد یاهو (؟!) به ۲ دلیل :۱- در لیست کشورها نام ایران رو قرار نداده۲- مجبورت میکنه پینگلیش بنویسیدر ضمن در متن زیر:We are the Iranian people, NOT the Iranian Government – به نظرم متن انگلیسی کمی اشکال داره و خوب ترجمه نشده! به نظر شما اینطور نیست؟راستی یادم رفت بنویسم yahoo mail و تکرار کنم yahoo mail تا حال yahoo mail را بگیریم تا yahoo mail دیگه غلط بکنه نام ایران را در yahoo mail نذاره! پس همه با هم فریاد بزنید yahoo mail تا yahoo mail مجبور بشه بگه غلط کردم در yahoo mail نام ایران را نذاشتم و بعد در yahoo mail نام ایران رو بذاره و اونوقت ما تازه کمی به yahoo mail علاقمند بشیم.دست کورش هم درد نکنه که yahoo mail رو درست کرد. یه پیشنهاد هم من دارم که اگر yahoo mail نام ایران را اضافه نکرد بیایید از yahoo mail به جی میل مهاجرت کنیم! […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون