موتوریها و ۱ سوال بی ربط

۱- چرا موتوریها (و بعضا دوچرخه‌سوارها) از وسط خیابون (و به عبارتی از وسط اعصاب راننده ماشینها!) میرن؟ طوری که نه میشه از اینورشون رد شد و نه از اونورشون؟؟؟

۲- چرا کسی نیست از احمدی‌نژاد بپرسه تو که میگفتی مشکل مملکت ما وضع سر و لباس بچه‌ها نیست، پس چرا الآن این برخوردها میشه؟ تو که میگفتی ما میتوانیم، پس چرا الآن نه آب داریم و نه برق و نه بنزین و نه گاز؟ تو که بارها و بارها گفتی مسئله هسته‌ای تموم شده، پس الآن موضوع گفتگوی شما با اون خبرنگار آمریکاییه و موضوع گفتگوی جلیلی با سولانا چیه؟؟؟

ببخشید دیگه که سوال دوم بی ربط بود، چون کسی نبود بپرسه، خودم پرسیدم اما چشمم آب نمیخوره که جواب بده!!!۲ جواب برای “موتوریها و ۱ سوال بی ربط”

  1. در مورد سوال اول) برای این که اصولا راننده ماشین ها، دوچرخه سوار ها (بعضا موتور سواران) را پشیزی به حساب نمی آورند و هر وقت میلشان بکشد آن ها را روانه جوب (اگر خوش شانس باشند پیاده رو) می کنند. به همین دلیل بعضی مواقع راه رفتن روی اعصاب راننده ماشین ها نه تنها لازم که واجب است!
    در مورد سوال دوم) حیف شد که احمدی نژاد نیامد وگرنه می تونستی از خودش بپرسی؟!!!

    [پاسخ]

  2. در مورد سوال اول نمیدونم منظورتون حرکت بین ۲ خطه؟ اگر اینطوره درستش هم همینه. چون وسیله نقلیه هستند و حرکت از گوشه خیابان به مراتب خطر بیشتری براشون داره.

    [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون