یک خبر فوری!

همونطور که احتمالا خبردار هستید، مسابقات ورزشی نفت در حال حاضر در اراک در جریان هست. میتونید اخبار نتایج این سلسله مسابقات رو از طریق بخش اخبار سایت شرکت گاز استان مرکزی پیگیری کنید.

راستی در اینجا مختصری در مورد تاریخچه سایت فوق نوشته‌ام. حقیقتش خودم خیلی وقت بود که به این سایت سر نزده بودم! ایمیل سازمانی خودم را هم فوروارد کردم رو جیمیل و بنابراین نیازی به این ندارم که بهش سر بزنم. متاسفانه ایمیل سرور سایت شرکت اسپمها رو نمیگیره و خوشبختانه (همونطور که در اینجا قبلا گفتم) جیمیل این مشکل رو هم برام حل کرده. اما الآن که یه سری به سایت شرکت زدم حالم بد شد! سرشار از اشکالات تایپی، ویرایشی، فنی و … که اصلا با اون چیزی که آقای محمدی درست کرده بود از زمین تا آسمون فرق داره!!!

همچنین دست آقای صیادی و آقای آقائی (و سایر همکاران روابط عمومی و خدمات کامپیوتر) هم درد نکنه که لااقل در این زمینه سریع اطلاع رسانی میکنند. خسته نباشید و خدا قوت.دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون