چرا قهوه تلخ؟

یک نفر در گودر پرسیده بود:

اگه از دوستان کسی هست که از قهوه‌ی تلخ مدیری خوشش اومده باشه، به ما هم بگه دقیقا از چیش باید خوشمون بیاد که بیشتر دقت کنیم.

با تشکر

در جواب میتوان گفت:
ببين بايد بيشتر دقت كني
مثلا اونجا كه تو بازداشتگاه گفت بخور آب بارونه
از كف بازداشتگاه جمعش كرديم
يا اونجا كه اعتراف كرد آقا محمد خان قاجاره
يارو گفت زيادي زديدش!
گرفتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟۵ جواب برای “چرا قهوه تلخ؟”

 1. خوابیده رو میشه از خواب بیدار کرد ولی خواب زده رو هرگز ….یه عده واضح هم بهشون چیزی بگی دستگیرشون نمی شه یعنی سعی می کنن دستگیرشون نشه

  [پاسخ]

 2. هرکسی سلیقه ایی داره شاید این بابا خیلی جدیه که از یه برنامه طنز اینجوری استقبال می کنه. طنز تو این چند ساله زیاد داشتیم ولی بعضیها لودگی بودند و بعضیها حرفی تو دلشون بوده. تو قسمت اول و دوم که اساسا صداوسیما رو هدف گرفت جایی که گفت “تاریخ مسابقات سرگرمی”! یا اونجایی که به جای اعتراض به برنامه پخش شده از برنامه تعریف کردو چقدر تحویل گرفتنش! بعد رفت سراغه ناشران محترم! که هردو فقط به فکر خودشونن. من که منتظر اعتراضو شکایت این دوتا از مهران مدیری هستم!

  [پاسخ]

 3. چرا اسم سریال قهوه تلخ است؟

  [پاسخ]

 4. یه آزمونی به اسم دالایی لاما هست که یکی از سوالاش در مورده قهوه است و اینکه نظر شما در مورده قوه چی هست. هر جوابی که بدید البته برای خودتون، نگاه شما در مورده زندگیه ! شاید قهوه نشانی از زندگیه!؟ فکر کنم با اضافه شدن خوده مهران مدیری و نقش جدید هادی کاظمی (بابا شاه سابق!) این سریال بیشتر به استعمار شرق و غرب تو ایران می پردازه. نظر شما چیه ؟ باید ادامه سریالو ببینیم تا معلوم بشه که چرا اسمه سریال قهوه تلخه.

  [پاسخ]

  شایان پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۰ ۱۴:۴۰:

  @saied, نه چون مستشار قهوه ی تلخ خورد امد تو این دنیا

  [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون