چرا قهوه تلخ؟

یک نفر در گودر پرسیده بود:

اگه از دوستان کسی هست که از قهوه‌ی تلخ مدیری خوشش اومده باشه، به ما هم بگه دقیقا از چیش باید خوشمون بیاد که بیشتر دقت کنیم.

با تشکر

در جواب میتوان گفت:
ببين بايد بيشتر دقت كني
مثلا اونجا كه تو بازداشتگاه گفت بخور آب بارونه
از كف بازداشتگاه جمعش كرديم
يا اونجا كه اعتراف كرد آقا محمد خان قاجاره
يارو گفت زيادي زديدش!
گرفتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5 Replies to “چرا قهوه تلخ؟”

  1. saied

    یه آزمونی به اسم دالایی لاما هست که یکی از سوالاش در مورده قهوه است و اینکه نظر شما در مورده قوه چی هست. هر جوابی که بدید البته برای خودتون، نگاه شما در مورده زندگیه ! شاید قهوه نشانی از زندگیه!؟ فکر کنم با اضافه شدن خوده مهران مدیری و نقش جدید هادی کاظمی (بابا شاه سابق!) این سریال بیشتر به استعمار شرق و غرب تو ایران می پردازه. نظر شما چیه ؟ باید ادامه سریالو ببینیم تا معلوم بشه که چرا اسمه سریال قهوه تلخه.

  2. saied

    هرکسی سلیقه ایی داره شاید این بابا خیلی جدیه که از یه برنامه طنز اینجوری استقبال می کنه. طنز تو این چند ساله زیاد داشتیم ولی بعضیها لودگی بودند و بعضیها حرفی تو دلشون بوده. تو قسمت اول و دوم که اساسا صداوسیما رو هدف گرفت جایی که گفت “تاریخ مسابقات سرگرمی”! یا اونجایی که به جای اعتراض به برنامه پخش شده از برنامه تعریف کردو چقدر تحویل گرفتنش! بعد رفت سراغه ناشران محترم! که هردو فقط به فکر خودشونن. من که منتظر اعتراضو شکایت این دوتا از مهران مدیری هستم!

  3. مژگان

    خوابیده رو میشه از خواب بیدار کرد ولی خواب زده رو هرگز ….یه عده واضح هم بهشون چیزی بگی دستگیرشون نمی شه یعنی سعی می کنن دستگیرشون نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *