دوچرخه سواری

۱- دیشب که داشتم با دوچرخه به مهمانی میرفتم (خانم بچه ها قبلا با تاکسی رفته بودند)، داشتم با خودم فکر میکردم که خوبه یه نامه سرگشاده به احمدی نژاد بنویسم و آنرا در وبلاگ خودم – در وبلاگ خودش و در روزنامه ها (؟!) منتشر کنم و در این نامه خیلی منطقی و محترمانه از آقای احمدی نژاد بپرسم که آیا اولا (با توجه به اینکه ایشان مسلمان و بدلیل رییس جمهور بودن مسئول هستند پاسخ دهند که) اینگونه که در مورد فروش و تحویل ال ۹۰ با ما معامله کرده اند (که پول گرفته اند ولی زمان تحویل معلوم نیست!) در قالب عقود اسلامی میگنجد یا نه؟ و ثانیا آیا اگر تحویل ال ۹۰ ها بدلیل سخنرانی های آتشین ایشان به تعویق افتاده قادر هستند روز قیامت از زیر بار این همه حق الناسی که به گردنشان است شانه خالی کنند یا نه؟؟؟ بعد احساس کردم که فرشتگانی که خداوند مامور حفاظت جان انسان کرده بهم گفتند: این فکرهای شیطانی را از خودت دور کن! به آنها گفتم ولی به نظرم میرسد که شیاطین درست میگویند! آنها پاسخ دادند که درست است ولی چه فایده؟ آدم عاقل کاری که فایده ای نداره نمیکنه!
۲- اینقدر تو این فکرها بودم که یادم میرفت وضعیت دستهامو روی فرمون تغییر بدم. این باعث شد وقتی به مقصد برسم بفهمم که چی به سر دستام اومده! بابا اون قدیمیا که دوچرخه رو اختراع کرده بودند، عقلشون رسیده بوده که شکل فرمون رو اونجوری بذارن نه اینجوری که باعث میشه خون درست به دستات نرسه!

فرمون دوچرخه

۳- بیشتر خبرها یی که با ایمیل برام میاد رو میخونم. برخی عناوین رو بد نیست بنویسم: اعلام ساخت کارخانه بنزین هواپیما همزمان با افشای کلاهبرداری میلیاردی – صدر: دولت تاوان موضع کیهان را میپردازد – احداث ایستگاه آتشنشانی در پارک؟! – چه میکند این مرد علمی جهان! – مسئولان کنسرت شجریان: همچنان شرمساریم – خاتمی: نظام جمهوری اسلامی متعلق به همه است – استدلال عجیب ژنرال آمریکایی برای متهم کردن ایران. اینها از بازتاب بود و از بی بی سی: روسیه تأخیر در تکمیل نیروگاه بوشهر را تأیید کرد – انتقاد از فروش کتاب هری پاتر در تهران. و از چلغوز: تقلید از طرح امنیت اجتماعی احمدی نژاد در آمریکا قربانی گرفت – شمس الواعظین: فرزاد حسنی باید سریعا از رسانه ملی اخراج می شد. متاسفانه رسانه ملی ما تبدیل به محلی برای تضارب آرا شده است – پیام مشترک اصلاح طلبان پس از انتشار سه میلیون کلمه در ۴۸ ساعت: این اعترافات تلویزیونی هیچ تاثیر و اهمیتی ندارد.۲ جواب برای “دوچرخه سواری”

  1. ولادت مولود کعبه مبارک !

    [پاسخ]

  2. […] داستان دوچرخه سواری را به یکی از دوستان میگفتم. دوستم […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون