دوچرخه سواری

1- دیشب که داشتم با دوچرخه به مهمانی میرفتم (خانم بچه ها قبلا با تاکسی رفته بودند)، داشتم با خودم فکر میکردم که خوبه یه نامه سرگشاده به احمدی نژاد بنویسم و آنرا در وبلاگ خودم – در وبلاگ خودش و در روزنامه ها (؟!) منتشر کنم و در این نامه خیلی منطقی و محترمانه از آقای احمدی نژاد بپرسم که آیا اولا (با توجه به اینکه ایشان مسلمان و بدلیل رییس جمهور بودن مسئول هستند پاسخ دهند که) اینگونه که در مورد فروش و تحویل ال 90 با ما معامله کرده اند (که پول گرفته اند ولی زمان تحویل معلوم نیست!) در قالب عقود اسلامی میگنجد یا نه؟ و ثانیا آیا اگر تحویل ال 90 ها بدلیل سخنرانی های آتشین ایشان به تعویق افتاده قادر هستند روز قیامت از زیر بار این همه حق الناسی که به گردنشان است شانه خالی کنند یا نه؟؟؟ بعد احساس کردم که فرشتگانی که خداوند مامور حفاظت جان انسان کرده بهم گفتند: این فکرهای شیطانی را از خودت دور کن! به آنها گفتم ولی به نظرم میرسد که شیاطین درست میگویند! آنها پاسخ دادند که درست است ولی چه فایده؟ آدم عاقل کاری که فایده ای نداره نمیکنه!
2- اینقدر تو این فکرها بودم که یادم میرفت وضعیت دستهامو روی فرمون تغییر بدم. این باعث شد وقتی به مقصد برسم بفهمم که چی به سر دستام اومده! بابا اون قدیمیا که دوچرخه رو اختراع کرده بودند، عقلشون رسیده بوده که شکل فرمون رو اونجوری بذارن نه اینجوری که باعث میشه خون درست به دستات نرسه!

فرمون دوچرخه

3- بیشتر خبرها یی که با ایمیل برام میاد رو میخونم. برخی عناوین رو بد نیست بنویسم: اعلام ساخت كارخانه بنزين هواپيما همزمان با افشاي كلاهبرداري ميلياردي – صدر: دولت تاوان موضع کیهان را میپردازد – احداث ايستگاه آتشنشاني در پارك؟! – چه ميكند اين مرد علمي جهان! – مسئولان کنسرت شجريان: همچنان شرمساريم – خاتمي: نظام جمهوري اسلامي متعلق به همه است – استدلال عجيب ژنرال آمريکايي برای متهم کردن ايران. اینها از بازتاب بود و از بی بی سی: روسیه تأخیر در تکمیل نیروگاه بوشهر را تأیید کرد – انتقاد از فروش کتاب هری پاتر در تهران. و از چلغوز: تقلید از طرح امنیت اجتماعی احمدی نژاد در آمریکا قربانی گرفت – شمس الواعظین: فرزاد حسنی باید سریعا از رسانه ملی اخراج می شد. متاسفانه رسانه ملی ما تبدیل به محلی برای تضارب آرا شده است – پیام مشترک اصلاح طلبان پس از انتشار سه میلیون کلمه در 48 ساعت: این اعترافات تلویزیونی هیچ تاثیر و اهمیتی ندارد.

2 Replies to “دوچرخه سواری”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *