ساماندهی؟!

خب یا ما معنی ساماندهی رو اشتباهی فهمیده بودیم یا اینا که میخوان ساماندهی کنن!!! ساماندهی که باعث بشه چند وبلاگ تعطیل بشه بیشتر به سامان ندهی شبیهه !!!

راستی من از یکی از وبلاگنویسا که رشته اش حقوقه چند وقت پیش از طریق کامنت سوال زیرو پرسیدم. نمی دونم تو وبلاگش جواب داده یا نه ولی تو رو خدا هر کس جواب منطقی حقوقی به این سوال داره بده ! این که میگم هر کس شامل کسایی که میخوان ساماندهی هم بکنن میشه

خب شما رفتید به یه شرکت پول دادید و ثبت دومین کردید. به همون شرکت یا شرکت دیگه ای هم پول دادیدو فضا خریدید. حالا یکی این وسط پیداش میشه و میگه باید ساماندهی بشید و مثلا میاد وبلاگتونو فیلتر میکنه ! حالا تکلیف پولایی که شما دادید و تعهد طرف شما چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا این ساماندهی مشکل حقوقی نداره ؟؟؟

راستی جمله آخر این پست هم که از شریعتیه خیلی جالبه :اما کوری را هرگز به خاطر آرامش تحمل مکن ضمنا این جمله رو هم یکی از همکاران (از اساتید دانشگاه) از قول شریعتی میگفت : بعضیا مدینه رو میکنن ده که خودشون کدخدا باشن !!!

2 Replies to “ساماندهی؟!”

  1. صادق زاده

    این ساماندهی هم طرح جالبیه. می آیند به نام ساماندهی، سایت ها رو می بندند. بعد می گن ساماندهی شد. جالب اینجاست که دیگه سایتی نمونده که ناسامان باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *