دوسیمکارته همزمان فعال؟؟؟

پس از سامسونگ D880 که ذکرش در اینجا رفت، امروز با خبر شدم که سامسونگ بازهم دوسیمکارته همزمان فعال زده! مدلهای D780 و D980 که در اینجاها میتونید مشخصاتشونو ببینید ( + و + و + و + ). آیا کسی از این مدلها خریداری و استفاده کرده؟؟؟

سوال: در D880 یکی از سیمکارتها «اصلی» میباشد که برای تماسهای خروجی استفاده میشود. در صورتیکه بخواهید از آن یکی سیمکارت برای تماس خروجی استفاده کنید، باید سیمکارت اصلی را عوض کنید که اینکار نیاز به یک راه‌اندازی مجدد دارد و زمان میبرد! آیا مدلهای فوق‌الذکر هم اینجوریند؟؟؟

لطفا هر کس اطلاع داره جواب بده. ممنون۲ جواب برای “دوسیمکارته همزمان فعال؟؟؟”

 1. سلام
  من d880 دارم. اينطور كه شما نوشتيد نيست. يه دكمه كنارش داره كه ميشه در هر لحظه هر كدوم از سيم كارت ها رو انتخاب كرد. نيازي به شروع دوباره نيست. حتي ميشه همزمان با هر دو سيم كارت صحبت كرد

  [پاسخ]

  خسروبیگی پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۸۷ ۷:۵۹:

  رضا جان سلام
  مثل اینکه درست متوجه منظور من نشده ای.
  من نوشتم وقتی شما میخواهید سیمکارت اصلی را عوض کنید، گوشی راه اندازی مجدد میشود!
  بدیهی است که هر دو سیمکارت همزمان فعال هستند (برای تماسهای ورودی). اما از یکی از سیمکارتها برای تماسهای خروجی استفاده میشود (سیمکارت اصلی) و اگر بخواهید از آن یکی سیمکارت برای تماس خروجی استفاده کنید، باید سیمکارت اصلی را عوض کنید که اینکار باعث راه اندازی مجدد گوشی میشود.
  دقت کنید ببینید اینطور هست یا نه؟ و اگر من اشتباه نوشته ام، بفرمائید تا اصلاح کنم.
  ممنون

  [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون