گنجور و دردانه ای از آن

در شرکت گاز استان مرکزی، رییس واحد کامپیوتر بودم. یکی از همکاران بسیار خوب (یادش بخیر، آقای مهدی سمیعی) آقای محمدی را برای همکاری معرفی کرد و این شد مقدمه آشنایی من با ایشان. خوشبختانه موفق به استفاده از همکاری ایشان شدیم. از همان آغاز معلوم بود که استثناییست. فوق العاده مودب، بی سر و صدا و کاری.

آقای نظری برای من دعوتنامه Gmail فرستاد. به آقای محمدی گفتم برای خودت اکانت درست کن. گفت: نه. برای شما درست میکنیم و بعد شما برای ما دعوتنامه میفرستید!

وقتی به قصد  بهانه ادامه تحصیل استعفا نوشت، به شدت مخالفت کردم و گفتم به شما و امثال شما نیاز داریم. حتی گفتم برو بشین تو خونه درستو بخون و آخر ماه بیا حقوق بگیر و برو.

محمدی پیشنهاد داد که وبلاگ بزنم و بالاخره در محمودآباد، زدم! البته من از ایشان دور بودم اما کمک میکرد. متاسفانه وقتی به اراک برگشتم، ایشان از شرکت رفته بود.

برای اینکه او را بیشتر بشناسید، باید به نمونه کارهایش به دقت نگاه کنید. اهل تعریف از خود نیست و گرنه در جاهایی که فعالیت میکند (منظورم بیشتر در وب است) بیشتر از این خود را مطرح و معرفی میکرد. باید بیشتر به لینکهایی که میدهد دقت کنید تا نمونه کارهایش را بتوانید ردگیری کنید.

با کمک ایشان توانستیم سیستم کنتورخوانی شرکت گاز را متحول کنیم و …

از جمله یکی از بزرگترین و ارزشمندترین کارش همین گنجور است. برای اینکه به ارزش کار پی ببرید باید بیشتر دقت کنید. گنجور رومیزی – گنجور برای اندروید و …

و البته من برای اینکه به ارزش گنجور پی ببرید سعی کردم در حد خودم، محمدی را کمی معرفی کنم.

از امروز کد “دردانه‌ای از گنجور” را به قالب وبلاگم اضافه کردم.  با تشکر ویژه از آقای محمدی۳ جواب برای “گنجور و دردانه ای از آن”

 1. جناب آقای خسروبیگی نسبت به من همیشه لطف بسیار داشته‌اند که در این نوشته هم پیداست. از لطف ایشان و تمام دوستان نسبت به خودم سپاسگزارم.
  فقط جهت یادآوری و تصحیح اشاره کنم که من قصد ادامه تحصیل نداشتم (و چنین ادعایی هم نکردم) و دلیل خروجم از شرکت گاز بهبود وضعیت شغلی بوده.
  متشکر

  [پاسخ]

  خسروبیگی پاسخ در تاريخ آبان ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۹:۲۴:

  @حمیدرضا,
  سلام
  درست است
  ایشان به جهت بهبود وضعیت شغلی از شرکت گاز استان مرکزی خارج شدند
  اما قبل تر از آن
  یک بار در زمان مسئولیت اینجانب در واحد کامپیوتر گاز استان مرکزی
  استعفا نوشتند
  که من مخالفت کردم
  سندش هم موجود است!
  موفقیت همه آرزوی قلبی من است

  [پاسخ]

 2. […] باره گنجور قبلا در اینجا نوشته […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون